Pielęgnacja drzwi drewnianych

Domowe sposoby na pielęgnacje drzwi.

Osoby zakupujące drzwi drewniane, zapominają o pierwszej konserwacji. Trzeba drzwi obejrzeć i ocenić, gdy pojawiły się jakieś niedociągnięcia trzeba je jak najszybciej zlikwidować. Każde zaniedbania i odłożenie w czasie spowoduje że powierzchnia farby zacznie odchodzić, a do drewna zacznie dostawać się wilgoć. To jest pierwszy krok do zniszczeń które będzie trudno naprawić.

Kilka istotnych kroków do utrzymania drzwi jak nowych.

Pamiętać trzeba że przynajmniej raz w roku musimy zadbać o okucia i uszczelki. Powinniśmy sprawdzić, czy metalowe elementy nie są obluzowane lub zużyte. Wszystkie części ruchome można smarować: wazeliną techniczną, oliwą do maszyn lub smarem na bazie silikonu z dodatkiem teflonu. Dzięki temu zabiegowi chronimy elementy okucia przed korozją i zmniejszamy tarcie. Istotnym zabiegiem w pielęgnacji drzwi jest sprawdzenie i konserwacja uszczelek. Na wszystkie uszczelki trzeba nanieść odpowiedni środek zabezpieczający przed czynnikami atmosferycznymi i przymarzaniu elementów do profili. Dzięki kilku zabiegom okna będą zawsze sprawne i nie będzie trzeba sięgać po drogie i długotrwałe metody odnawiania drzwi.

 • Renowacja stolarki drewnianej dolnośląskie.

  To naturalne, że z biegiem lat drewno ulega zniszczeniu, odpryskuje nałożona farba, robią się ubytki. Chcąc przywrócić dawny wygląd elementom drewnianym trzeba poddać je odpowiednim zabiegom. I tu jest zadanie naszej firmy. Zajmujemy się profesjonalną renowacją stolarki drewnianej. Długoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszego zlecenia. Pomocna w naszej pracy jest dogłębna znajomość tematu i zawodowe podejście.

  Nasze doświadczenie - Wasze zadowolenie.

  Nasza praca jest także naszą pasją, wierzymy że odzwierciedla się to w naszych realizacjach. W ramach usług zajmujemy się odnawianiem drewnianych podłóg, schodów, drzwi i okien. Dzięki naszym działaniom każdy element odzyskuje świeży wygląd i na powrót jest estetyczną ozdobą wnętrza. Przy realizacji zlecenia renowacji stolarki drewnianej na Dolnym Śląsku wykorzystujemy sprawdzone metody i środki. Dbamy o każdy szczegół i z precyzją wykonujemy wszystkie czynności. Impregnujemy drewno, aby zapobiec dalszym zniszczeniom. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.
 • Renowacja drzwi drewnianych dolnośląskie najlepsza w naszej firmie.

  Warunki atmosferyczne wpływają na drzwi zewnętrzne i to najczęściej bardzo negatywnie. Drzwi które narażone jest na naświetlenia słoneczne tracą swoją wartość, lakier na drewnie staje się zniszczony, a deszcz pogłębić może korozje. Dlatego jesteśmy w stanie doprowadzić Wasze drzwi drewniane do idealnego stanu. Używając najwyższej klasy narzędzi, a także środków czyszczących i pielęgnujących macie gwarancje że drzwi odzyskają dawny blask.

  Profesjonalizm w renowacji to podstawa.

  Przez lata drzwi służyły każdemu to w kościele, to w jakimś urzędzie, czy w muzeum. Wiele przeszły i wiele się za nimi działo. Dlatego istotną sprawą jest profesjonalna konserwacja drzwi . Naprawiając drzwi pozwalamy by służyły nam latami a może i nawet na następne pokolenia. Chcemy by drzwi naprawiane przez nas były niezawodne i działały przez wieki. Działamy w największych miastach na terenie województwa dolnośląskiego, a także możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce.

 • Naprawa drzwi drewnianych dolnośląskie.

  Wszystko z czasem się zużywa więc trzeba zadbać o to by przywrócić piękny wygląd. Co jakiś czas trzeba wykonać oględziny drewna by sprawdzić czy wystąpiły jakieś ubytki i korozje. Mając bagaż doświadczeń z wykonywania renowacji i naprawy drewna, masz pewność że wykonamy to najlepiej jak potrafimy. Używamy jedynie najlepszych środków które są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Każdy fragment drzwi będzie przez nas w pełni i profesjonalnie naprawiony.

  Drzwi - wizytówką domu.

  Doskonale zdajemy sobie sprawę że drzwi są wizytówką każdego domu. Im bardziej nowsze tym wydają się solidniejsze, a co za tym idzie dają poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli już wystąpią problemy z jakimś fragmentem drzwi nie można zwlekać. Jesteśmy w stanie naprawić Wasze drzwi drewniane, od naoliwienia zawiasów i klamek po korozje i ubytki w drewnie i lakierze. Przede wszystkim działamy na całym terenie dolnośląskiego, lecz istniej również możliwość prac w każdym mieście w Polsce.

 • Profesjonalna renowacja drzwi zabytkowych dolnośląskie.

  Wiele lat w branży stolarki drewnianej sprawia że mamy wielki bagaż doświadczeń. Zmagając się z najbardziej zniszczonym drewnem wypracowaliśmy swoją technikę renowacji. Nie straszne nam żadne ubytki i korozje. Sprawimy że będziecie zadowoleni z wykonanej pracy. Renowacja drzwi zabytkowych to nasza praca którą wykonujemy z wielkim zaangażowaniem. Stosując najlepsze techniki i środki do pielęgnacji, sprawimy że drzwi zabytkowe będą żyć następne sto lat.

  Odmładzanie drzwi zabytkowych.

  Każdy z nas miał okazję podziwiać drzwi zabytkowe, np. w muzeum czy kościele. Dlatego leży nam na sercu przywrócenie ich pierwotnego wyglądu. Zadbamy o finezyjne rzeźbienia na drzwiach zabytkowych, odwzorowując każdy detal. Renowując drzwi zabytkowe pozwalamy by przyszłe pokolenia pamiętały o historii i miały "namacalny" dowód na to jak wyglądało życie kilka epok wcześniej. Renowujemy drzwi w największych miastach na terenie województwa dolnośląskiego, a także możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce.

Jesteśmy od lat na rynku i dbamy o Wasze drewno. Renowacją zajmujemy się od 1991 roku. Długi staż pracy pomógł nam wypracować sposób na dbanie o stolarkę drewnianą. Przez lata zaufało nam wiele osób, a dzięki temu otrzymali niezawodną naprawdę drzwi i okien. Również naprawiamy schody i parkiet. Daj nam zlecenie, a my naprawimy wszystko co z drewna wykonane.
RENOWACJA Drzwi

DZIAŁAMY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO

- Wrocław
- Wałbrzych
- Jelenia Góra
- Legnica
- Bolesławiec
- Wszystkie lokalizacje w woj. dolnośląskim

Czy warto wykonywać renowację

 • Renowacje jak najbardziej warto a wręcz trzeba wykonywać. Raz do roku trzeba wykonać oględziny i konserwacje drzwi drewnianych.
 • Naprawę i konserwacje trzeba wykonywać by nie pogłębiło się zepsucie drewna. Gdy nastąpi głębsze zepsucie trzeba natychmiast wykonać profesjonalną renowacje stolarki drewnianej.