Wstawianie zabytkowych drzwi drewnianych

Wstawianie zabytkowych drzwi drewnianych

drzwi drewniane wspolczesneJeżeli ktoś marzy o drzwiach z innego wieku, postaramy się spełnić jego marzenia. Wstawiając drzwi zabytkowe przenosimy Wasze mieszkanie do innej epoki. Sprawimy że Twoje drzwi będą jedyne w swoim rodzaju, wręcz niepowtarzalne. Zabytkowe drzwi nadadzą indywidualny charakter i stworzą niezapomniany klimat. Będą harmonizować z stylowo urządzonym wnętrzem.

Doskonale wiemy jak się obchodzić z drzwiami zabytkowymi. Trzeba obchodzić się delikatnie i ze starannością. Używamy najlepszych środków pielęgnujących. Sprzęt którym się posługujemy w trakcie pracy jest najwyższej klasy.  Zapewnimy bezpieczeństwo i komfort w wykonywanej pracy.

Odtwarzanie zabytkowych drzwi drewnianych

Odtwarzanie zabytkowych drzwi drewnianych

drzwi drewnianeOdtwarzając zabytkowe drzwi odtwarzamy niezapomniany klimat towarzyszczący tamtym czasom. Wykonujemy swoją pracę z dbałością o każdy detal.  Do pracy zastosowujemy najlepsze lite drewna (sosna, dąb, buk, mahoń, orzech, czereśnia).

Wszystkie środki stosowane przez nas są ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Lakiery i farby zapewnią długotrwałą ochronę. Nic nie zostanie przez nas zaniedbane. Wykonamy jak najlepiej potrafimy.

Renowacja zabytkowych drzwi drewnianych

Renowacja zabytkowych drzwi drewnianych

renowacja drzwiDrzwiami zabytkowymi zajmiemy się z idealną starannością. Mając wieloletnie doświadczenie wiemy doskonale co potrzebne będzie Waszym drzwiom w trakcie wykonywania renowacji. Nie ominiemy żaden fragment drzwi w trakcie naprawy. Efekt końcowy chcemy najbardziej zbliżyć do oryginalego wyglądu drzwi drewnianych. Chcemy by każdy Klient poczuł klimat dawnych epok, a stare zdobione drzwi wprowadzą w inne czasy.

Renowacje zabytkowych drzwi drewnianych zaczynamy od przygotowaniu powłoki. Oczyścić ją z starej powłoki a także z brudu. Usunąć ślady po środkach czyszczących. Ubytki w drewnie wypełnimy stosownymi materiałami i elementami innego drewna.

Powierzchnie po renowacjiy:

  •     lakierowaniem,
  •     politurowaniem,
  •     woskowaniem i olejowaniem,

Renowacja drzwi współczesnych drewnianych

Renowacje drzwi współczesnych drewnianych

drzwi drewniane 02Każdy materiał się zużywa jak i surowiec jakim jest drewno, a w szczególności gdy z niego są wykonane Wasze drzwi. Po latach użytkowania pojawiają się ubytki w farbie i korozje w drewnie. By temu zapobiec trzeba wykonać renowacje drzwi. Dzięki takiemu zabiegu wszystko wróci do swojej pierwotnej formy.

Powłokę do reperacji, należy starannie przygotować. Na początku starą farbę trzeba usunąć przy pomocy środków czyszczących. Następnie usuwamy każde pozostałości po rozpuszczalnikach i środkach czyszczących. Badamy każdy fragment drewna i naprawiamy ubytki i korozje. Wyrownujemy powierzchnie papierem specjalnym a nastepnie oczyszczamy z pyłu. Na końcu nakładamy farbę i lakier by dać blask Waszym drzwiom.

Renowacja okien drewnianych

Renowacja okien drewnianych

renowacja okien zabytkowychOkna z czasem się zużywają jak i każdy sprzęt. Trzeba zadbać o nie szczególnie gdy pomieszczenia są wilgotne, a elementy drewna narażone na ciągłe naświetlanie przez światło. Wilgoć spowoduje że drewno spuchnie, a słońce że wyschnie.

Zalecamy w takich przypadkach renowacje drewna by przywrócić dawny blask Waszym oknom. Zadbamy o każdy szczegół Państwa okien. Sprawdzimy każdy fragment i go naprawimy. Sprawdzimy elementy okucia i szczelność okien. Zadbamy również o fragmenty metalowe, tj. zawiasy, zamki, klamki. Doprowadzimy wszystko do jak najlepszego stanu.

Renowacja schodów drewnianych

Renowacja schodów drewnianych

renowacja schodowSchody drewniane z czasem tracą swoją użyteczność i bezpieczeństwo. Powłoka się ściera, a blask znika. Zaczynają pękać i puchnieć. Proszę się nie obawiać ponieważ można to przywrócić do pierwotnego stanu. Dzięki naszej firmie, schody będą wyglądać jak nowe. Zlikwidujemy ubytki i korozje.

Stawiając na profesjonalizm z Naszej strony, masz pewność że wykonamy zadanie perfekcyjnie. Bez obaw wszystkim się zajmiemy. Zadbamy o każdy schodek i każdy szczebelek poręczy. Zlikwidujemy każde nieprawidłowości w drewnie. Sprawimy że schody będą jeszcze funkcjonować przez wiele lat.

Renowacja podłóg drewnianych

Renowacja podłóg drewnianych

renowacja podlogPodłogi drewniane trzeba z wielką starannością pielęgnować. Każde zaniedbanie może prowadzić do wielkiej korozji i zniszczeń. Jeżeli już wystąpią ubytki w podłodze nie można zwlekać. Jak najszybciej trzeba zdecydować się na renowacje podłóg.

Zlecając nam renowacje podłóg macie pewność że znamy się na sprawie. Wieloletnie doświadczenie przemawia za tym że znamy się na stolarce drewnianej znakomicie. Użyjemy jedynie najlepszych środków i zastosujemy wyłącznie potrzebne czynności. Doprowadzimy do blasku i świetności Wasz parkiet. Po wykonaniu renowacji pokażemy i wytłumaczymy dokładnie jak na przyszłość pielęgnować powierzchnie drewniane.

RENOWACJA Drzwi

DZIAŁAMY NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO

- Wrocław
- Wałbrzych
- Jelenia Góra
- Legnica
- Bolesławiec
- Wszystkie lokalizacje w woj. dolnośląskim

Czy warto wykonywać renowację

  • Renowacje jak najbardziej warto a wręcz trzeba wykonywać. Raz do roku trzeba wykonać oględziny i konserwacje drzwi drewnianych.
  • Naprawę i konserwacje trzeba wykonywać by nie pogłębiło się zepsucie drewna. Gdy nastąpi głębsze zepsucie trzeba natychmiast wykonać profesjonalną renowacje stolarki drewnianej.